Konkurs plastyczny dla szkół podstawowych "Jak Paul Beneke zdobył dla Gdańska słynny obraz Hansa Memlinga "Sąd Ostateczny"

Szanowni Państwo, Nauczycielki i Nauczyciele szkół podstawowych województwa pomorskiego.

Drodzy Rodzice i opiekunowie dzieci klas 1-7 szkół podstawowych województwa pomorskiego.

Serdecznie zapraszamy uczennice i uczniów klas 1-7 szkół podstawowych województwa pomorskiego do udziału w konkursie plastycznym “Jak Paul Beneke zdobył dla Gdańska słynny obraz Hansa Memlinga “Sąd Ostateczny”, organizowanym przez Centrum Badań Memlingowskich Uniwersytetu Gdańskiego oraz Muzeum Uniwersytetu Gdańskiego. Szczegóły znajdziecie Państwo w załączonym Regulaminie.

Współorganizatorami konkursu są: Muzeum Gdańska (Oddział Muzeum Nauki Gdańskiej) oraz biuro programu EDUKACJA DO KULTURY. GDAŃSK.

Ewentualne pytania można kierować pod adresem muzeum@ug.edu.pl, tytuł maila „Konkursplastyczny”.

Z wyrazami szacunku,

prof. dr hab. Beata Możejko , Dyrektor Centrum Badań Memlingowskich UG

mgr Marta Szaszkiewicz, Dyrektor Muzeum  Uniwersytetu Gdańskiego

Do pobrania dokumentacja konkursowa:

Data publikacji: środa, 10. Kwiecień 2024 - 14:59; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 10. Kwiecień 2024 - 15:12; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska